Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura na koniec kampanii wyborczej w Kraśniku. Przyjechała policja [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2018 r. o 17:46 Powrót do artykułu
Wilk to prawa ręka Piotra Cz. Umoczony tak jak on. Wywinął się a teraz chce na argumenty rozmawiać. A najlepiej to zapomnijmy o przeszłości - patrzmy w przyszłość. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi. Takie zachowanie tych małych ludzików przekonało mnie, ze nie można im oddać władzy w mieście. Wstydźcie się mali panowie, małego pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto choć troche odbił się od ściany układu i musiał wyjechać z LKR za pracą za czasów Pana Czu wie na kogo konsekwentnie głosować! Tyle w temacie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech WW Wytłumaczy sie z przeszlosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS pokazuje jakie z nich chamy ,wypier w Krasniku poradzimy sobie sami bez Mulawy pal...a i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością PANIE CHOMA WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Wojciech Wilk to gwarant sukcesu, zgody oraz rozwoju naszego miasta ! Choma to człowiek zadufany w sobie, nietolerancyjny, małostkowy i o ograniczonych horyzontach ! Widać to było po dzisiejszym wydarzeniu ! 4 listopada skończmy z tą butą i arogancją !Poseł Wojciech Wilk ma mój głos !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Mulawa był trzeźwy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada w wykonaniu radnych Mulawy i Wojciechowskiego. Żaden z nich nie jest związany z Kraśnikiem. Oni chyba umieją tylko składać petycje... szkoda województwa dla takich radnych. A gdzie pan Choma? Nie skomentuje tego cyrku? Czy nie dostał pozwolenia? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk to nie powinien nic wyjaśniać. Wszystkie umorzone sprawy Czubińskiego powinny być wznowione i to nieskorumpowana prokuratura i sąd powinien wyjaśnić wszystko uczciwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski niech się zajmie swoim synkiem co dilowal narkotyki a teraz wielki polityk synek w dup.. Jeban... A choma hmm kto to jest Bk wygląda mi na Adolfa Hitlera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za szantaż, że nie wyobrażają sobie jako partia, która wygrała wybory współpracy z osobą, którą wybrali mieszkańcy? Jak rządziła PO w województwie to nikt nie szantażował burmistrza Kraśnika z PiS czy prezydentów Zamościa czy Białej Podlaskiej z PiS, że nie wyobrażą sobie z nimi współpracy. Totalny brak klasy i brak argumentów. Panowie - wracajcie do siebie i dajcie nam spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem nie iść na II turę wyborów, bo zaskoczyła mnie negatywnie postawa mojej kandydatki i jej otoczenia, ale po dzisiejszych zajściach, gdzie kilku partyjnych "posłańców" z obcych miast przywiozło list otwarty mieszkańców (???!!!) postanowiłem pójść i zagłosować na Wojciecha Wilka. Mimo, że był współpracownikiem skazanego za łapownictwo Czubińskiego to go nie przekreślam, bo zdaję sobie sprawę, że bardzo często podwładni, nawet ci najbliżsi, nie mają absolutnie żadnego wpływu na poczynania swoich przełożonych. Niestety, on miał to nieszczęście współpracować z niewłaściwym człowiekiem. Mimo to można zaobserwować, że jest to człowiek o ogromnej wiedzy, a przede wszystkim o ogromnej kulturze osobistej, co nie ukrywajmy jest wielką rzadkością w obecnych czasach, gdzie wylewanie pomyj i opluwanie bliźnich jest na porządku dziennym. Popatrzcie, on nie wyciąga brudów kontrkandydatów, a przecież każdy z nich coś za uszami ma, a skupia się na programie dla Kraśnika i jego mieszkańców !! To wokół niego, a nie innego człowieka skupiło się kilka ugrupowań, które dla dobra rozwoju miasta postanowiło zawrzeć porozumienie. W naszym mieście, na pozór przepełnionym chrześcijańską miłością takie porozumienia to ewenement, bo tu każdy chce być na piedestale. Kraśnik potrzebuje dobrego gospodarza, a nie kolejnego aparatczyka partyjnego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMU NORMALNEMU CHCIAŁOBY SIĘ PISAĆ TAKI DŁUGI ELABORAT?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Choma w kościele czyta a tu jadem jedzie. Daje się sterować nijakimi ludżmi. PANIE nie dopuść by został burmistrzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMU NORMALNEMU CHCIAŁOBY SIĘ PISAĆ TAKI DŁUGI ELABORAT?
Jestem 39-letnim zwykłym, szarym, bezpartyjnym mieszkańcem Kraśnika. Pracuję za niewiele więcej niż najniższa krajowa. Mam wspaniałą żonę i dwójkę wspaniałych dzieci. Jestem katolikiem, nie tylko na pokaz, ale tak na codzień. Jedyny przejaw mojej ewentualnej nienormalności w odniesienu do obecnych czasów to to, nie nie mam kochanki i dzieci na boku, potrafię racjonalnie patrzeć na świat i ludzi, potrafię przebaczać i zawsze posługuję się SWOIM umysłem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie zdzierże platfusów, tak mulawa (i jego fałszywa gęba) przekonał mnie dzisiaj do głosowania na wilka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym na te psie lajzy sposcil psy niech sie dzicz nauczy poszanowania prywatnej wlasnosci panoszy sie to jak szarancza brak jak zwykle merytoryki to trzeba wcisnac ciemnocie mocherom ale normalni ludzie juz tego nie lykaja
 Szanowny Panie, skoro prowadzi biuro poselskie to chyba kazdy ma prawo przyjsc do niego. Chyba ze wpuszcza sie do biura tylko tych ktorych wlasciciel poseji wpusci. Dla mnie to dziwne zachowanie, wlasciciela prywatnego terenu zwlaszcza ze zgodzil sie na biuro poselskie. Nastepna rzecz dotyczy potracenia, skoro ten Pan zostal potracony to czemu od razu nie wezwal policji, dla mnie dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wilk nie robi hejtu zalosne inne zycie krasnika niszczenie banerów wszystko jego ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosił Wilk razy kilka poniosą i wilka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wilk taka twarz zalozyl aktor zalosne a po wyborach będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...